Anime-Tamashii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Tamashii

Cei de aici sunt sufletul animeului!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 Inregistrare personaje

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
Inregistrare personaje Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Inregistrare personaje Right_bar_bleue

Warn :
Inregistrare personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inregistrare personaje Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

Inregistrare personaje Empty
MesajSubiect: Inregistrare personaje   Inregistrare personaje EmptyJoi Sept 11, 2008 9:43 am

Daca ati reusit sa va faceti o poveste si aveti nevoia de personaje,aici puteti sa va inregistrati.Pentru a stii lumea ceva despere personajele voastre,trebuie sa completati urmatoarea lista:
Numele personajului:
Varsta personajului:
Genul personajului:(feminin/masculin)
Descrierea fizica:(puteti pune si poze)
Descriere morala:
Istoric:
RPG-ul din care face perte:(asigrate ca numele tau este in lista cu personaje din acel RPG)
Optional:surta prezentare a unor personaje secundare/episodice pe care le veti folosi in acel rpg sau ceva diferit la personajul vostru).

Daca doriti sa mai adaugati ceva la lista sunteti libari sa o faceti.
Lista cu personaje din RPG:


Ultima editare efectuata de catre Yami in Sam Sept 13, 2008 11:18 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
Wka-Chan
admin
admin
Wka-Chan


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 28
Localizare : Night Class
Stare de spirit : Kinda` feelin` good
Yeni :
Inregistrare personaje Left_bar_bleue96 / 10096 / 100Inregistrare personaje Right_bar_bleue

Warn :
Inregistrare personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inregistrare personaje Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Inregistrare personaje Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrare personaje   Inregistrare personaje EmptySam Sept 13, 2008 10:45 pm

Numele personajului: Fujimoto Kumiko ( Kii-chan )
Varsta personajului: 17
Genul personajului:feminin
Descrierea fizica: breton scurt , parul lung si negru, ochii verzi si pielea deschisa la culoare, pala, ca o crema , maini micute si finute, cu unghiile lungi, pictate de obicei in negru sau rosu *nu rosu aprins, ceva mai inchis*
Descriere morala : Pai, inauntru este destul de sentimentala, insa u plange decat in prezenta unei persoane foarte apropiate si de incredere, nu este prefacuta, nu zambeste nu face totul sa para roz, spune totul verde-n fata, nu spune minciuni frumoase, pentru a acoperi eventusala situatie
Istoric: Mama ei a murit cand avea numai 3 ani, iar tatal ei s-a facut disparut, traieste la o batranica * careia ii spune granny ( intr-o engleza de balta,pronuntia suna : guranny; `a`-ul este pronuntat `a` din `glass` nu ca din `cat`) , batranica [,] care a gasit-o cand era mica, lucreaza ca model la agentia `Be`, isi face cartierul general la cafeneaua `Last Coffee` unde lucreaza prietena ei, Kanon.
RPG-ul din care face perte: Kiss Kiss
Optional: Sanabusa Ayumi ( Ayuu-chan )
-brown kinda long hair,
-blue eyes;
Sanabusa Miwa ( Sanny-chan )
- sister of Ayuu
-long, blonde hair
-hazel eyes;
Nakashima Kanon ( Kanny-chan )
- best friends of Kumiko
-violet bob hair
-cyan eyes
RPG:Kumiko wus a normal high school girl `till she met a boy, he liked him and he liked her, and everything wus perfect `till he confessed his secret: he wus a vampire *yea,yea my old obsession*, and.. they broke up , but he loves her and she loves him.. *am I a romantic freak? yes,yes I am, I am..*
Sus In jos
http://anime-life.myfreeforum.ro/
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
Inregistrare personaje Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Inregistrare personaje Right_bar_bleue

Warn :
Inregistrare personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inregistrare personaje Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

Inregistrare personaje Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrare personaje   Inregistrare personaje EmptySam Sept 13, 2008 11:44 pm

Numele personajului:Shimizu Arisa
Varsta personajului:18
Genul personajului:feminnin
Descrierea fizica:Par scurt pana la umeri de cupoare shate inchis cu o suvita albastra si una portocalie,ochii verzi,slaba.
Descriere morala:Foarte vesela,dar totusi singura si trista.Este o fire puternica care poate trece peste aproape orice,ea nu are incerdere in aproape nimeni(decat in prietemele ei).Cand vine vorba de prietenie,absolut nimic nu-i mei sta in cale.
Istoric:Este o fata bogata,parintii ei sunt mai mult plecati,iar ea este singura in tara in momentul acesta. Very Happy
Optional:Ea poarta la gat un pandantiv vechi,dat de bunica ei inainte sa moara.Pe pandantiv scrie "irk" si pare sa fie rupt in ambele parti. Suspect

Off: Wka-chan ne trebuei mei multe personaje,asa ca mi-am inventat unul,sper sa nu fie nicio problema Very Happy
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
Lolita
new member
new member
Lolita


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 27
Localizare : I see blood everywhere
Yeni :
Inregistrare personaje Left_bar_bleue21 / 10021 / 100Inregistrare personaje Right_bar_bleue

Warn :
Inregistrare personaje Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Inregistrare personaje Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/10/2008

Inregistrare personaje Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrare personaje   Inregistrare personaje EmptySam Oct 11, 2008 5:44 pm

Numele personajului:Yume Lolita
Varsta personajului:18
Genul personajului:(feminin/masculin) feminin
Descrierea fizica:(puteti pune si poze)Inregistrare personaje Ymht_4010
ochii negri mpar negr inalta draguta slaba
Descriere morala:ambitioasa pare inconjurata de multi prietenii....dar in ia este inchisa visatoare dragastoasa,increzatoare Suspect
Istoric:poi ea defapt un fel de printesa mama ei a murit si tata
sau a parasito ea a mostenito pe mama sa putere tot....acum e in grija bunici...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inregistrare personaje Empty
MesajSubiect: Re: Inregistrare personaje   Inregistrare personaje Empty

Sus In jos
 
Inregistrare personaje
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inregistrare RPG-uri
» top 5 personaje preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Tamashii :: RPG :: RPG-
Mergi direct la: