Anime-Tamashii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Tamashii

Cei de aici sunt sufletul animeului!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna !

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Wka-Chan
admin
admin
Wka-Chan


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 28
Localizare : Night Class
Stare de spirit : Kinda` feelin` good
Yeni :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue96 / 10096 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Warn :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Empty
MesajSubiect: propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna !   propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! EmptySam Sept 13, 2008 6:07 pm

hai sa dicutam despre o lume mai buna :ei bine, cine are sugestii legate de site e invitat sa isi posteze aici propunerea

am sa incep eu, ca doar nu am deschistopicul degeaba: votez pentru sectiunea de FanArt, unde ne putem posta desenele .. ce zici yami ?

eu nu am acces la panoul de administrare, de aceea apelez la tine !

edit: arrigato gozaimasu !


Ultima editare efectuata de catre Wka-Chan in Mar Sept 16, 2008 3:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://anime-life.myfreeforum.ro/
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Warn :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Empty
MesajSubiect: Re: propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna !   propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! EmptyLun Sept 15, 2008 1:07 pm

Bine,ma bucur totusi ca cineva se mai si implica Very Happy .Scuze,dar am si uitat de Fanart si deasta nu am pus.
Daca ma i sunt si alte propuneri,va rog sa spuneti(postati)pe acest topic.
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
Wka-Chan
admin
admin
Wka-Chan


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 28
Localizare : Night Class
Stare de spirit : Kinda` feelin` good
Yeni :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue96 / 10096 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Warn :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Empty
MesajSubiect: Re: propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna !   propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! EmptyMar Sept 16, 2008 3:27 pm

tot eu.. acum asta nuar fi o problema chiar mare, insa te-as ruga, daca vrei, sa schimbi pozele de e forum.. alea cu elfen lead (i hope da spell is okay) nu am nimic cu anime, insa ai putea incerca ceva mai desschis, nu se vede titlul categoriei... remintesc numai daca vrei, caci mie mi se pare inestetic.. Very Happy
Sus In jos
http://anime-life.myfreeforum.ro/
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Warn :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Empty
MesajSubiect: Re: propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna !   propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! EmptyMier Sept 17, 2008 12:24 am

Da,ai mare dreptate,dar nu eu le-am schimbat,ci Yume si asa vera sa-it spun ceva prin PM.Le voi schimba.
Altcineva,alte propuneri?
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
Bodycuy
Anime good
Anime good
Bodycuy


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : elev/parkour
Stare de spirit : Nu stiu ce-nseamna "am obosit"
Yeni :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue204 / 100204 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Warn :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/09/2008

propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Empty
MesajSubiect: Propunere!   propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! EmptyDum Sept 28, 2008 12:27 am

am eu o propunere(una km proasta da ai zis sami zic parerea si e parerea mea asa kmi zic parerea) pozele la topicurile de la index sunt aceleasi si e smecher dar ar fi mai smecher dak ati baga poza diferita la fiecare topic(de exemplu la topicu salutare sa puneti poza cu sora din kaleido star cand face cu mana in semn de "buna" si la topicul cafenea sa puneti poza cu fetele din paradise kiss band cafea in juru unei mese in timp ce rad sau cam asa ceva) ma rog intelegi voi ce vreau sa zic....astai parerea mea in caz k cineva crede k e propunere idiota zicetimi k sa sterg mesaju(nu ma supar)
Sus In jos
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Warn :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Empty
MesajSubiect: Re: propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna !   propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! EmptyDum Sept 28, 2008 12:33 am

Interesant,ai idei bune,mie imi place ideea ta,dar acum depinde si de parerea celorlalti,imi aminec ca asta spunea si Yume intr-o zi.Oricum o voi pune in practica.
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
Bodycuy
Anime good
Anime good
Bodycuy


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : elev/parkour
Stare de spirit : Nu stiu ce-nseamna "am obosit"
Yeni :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue204 / 100204 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Warn :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/09/2008

propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Empty
MesajSubiect: parerea mea   propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! EmptyDum Sept 28, 2008 12:39 am

yeeeeeeey Vai ce amuzant este!
Sus In jos
*Alita's Yume
admin
admin
*Alita's Yume


Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : intr-un vis indepartat
Joburi/Distractii : 2 and big friends
Stare de spirit : ambitie,sensibilitate
Yeni :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue342 / 100342 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Warn :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

new mg : propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Anime_blueangel-1
Cate puncte am acumulat : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Empty
MesajSubiect: Re: propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna !   propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! EmptyJoi Oct 02, 2008 2:15 pm

Body!Imi pare rau ca o spun,insa nu se npoate!Am cautat peste tot acest lucru si nu am gasit.
Am ntrebat si pe forum de suport,dar nu ne-a raspuns!!! Sad Crede-ne!La asta ne-am gandit si noi! Crying or Very sad
Sus In jos
http://www.anime-tamashii.forumgratuit.ro/
Bodycuy
Anime good
Anime good
Bodycuy


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : elev/parkour
Stare de spirit : Nu stiu ce-nseamna "am obosit"
Yeni :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue204 / 100204 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Warn :
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/09/2008

propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Empty
MesajSubiect: a.k.a. good world fails   propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! EmptyJoi Oct 02, 2008 6:46 pm

ce naspa ar fi fost foarte smecher Crying or Very sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Empty
MesajSubiect: Re: propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna !   propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna ! Empty

Sus In jos
 
propuneri a.k.a. hai sa facem o lume mai buna !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salut! Imi pare bine sa va cunosc!
» Buna la toti!
» Buna tuturor!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Tamashii :: Fun :: Cafenea-
Mergi direct la: