Anime-Tamashii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Tamashii

Cei de aici sunt sufletul animeului!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 Teza unica-sondaj

In jos 
5 participan?i

Ce parere ai despre teza unica?
 1.Nu sunt de acord cu teza.
 2.E ceva bun teza,subiectele sunt numai dintr-un semestru.
 3.Nu stiu,nu pot sa spun daca-i bine ca au pus-o sau ca e ceva rau.
Vezi rezultatele
AutorMesaj
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

Warn :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

Teza unica-sondaj Empty
MesajSubiect: Teza unica-sondaj   Teza unica-sondaj EmptyLun Dec 01, 2008 2:31 am

Voi ce parere aveti despre teze?

Parerea mea este ca decat capacitatea sunt mult mai bune,pt ca din cate stiu la capacitate trebuia sa inveti anumite chestii din clasa a 8-a (sau toti cei 4 ani,nu sunt sigura) iar la teza sunt anumite chestii de pe un semastru,deci nu e asa de mult de invatat.

Va rog sa va argumentati pererile.
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
Pure_Love
Anime character
Anime character
Pure_Love


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 29
Localizare : Pe undeva...pierduta...
Joburi/Distractii : Imi place sas citesc manga,sa ascult muzica,sa stau pe mess,sa vorbesc la telefon,sa rad :X
Stare de spirit : Happy..
Yeni :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue57 / 10057 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

Warn :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008

Teza unica-sondaj Empty
MesajSubiect: Re:Teza cu subiect unic   Teza unica-sondaj EmptyLun Dec 15, 2008 4:40 pm

De accord,teza unica e o prostie.La tara se copiaza in prostie iar noi,invatam si luam note mai mici pentru ca corectorul nostru nu era chiar cel mai ingaduitor profesor.
Ma rog...desi e mai "lejer"-dar e mai stresant pt in loc sa te chinui un semestru,te chiniu doi ani.
Sus In jos
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

Warn :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

Teza unica-sondaj Empty
MesajSubiect: Re: Teza unica-sondaj   Teza unica-sondaj EmptyLun Dec 15, 2008 5:08 pm

La tara nu se copiaza deloc,poate la alte scoli,dar la a mea nu.Pot sa-ti spun ca la teza de la romana nu ne-au lasat nici sa clipim.Eu una am muncit foarte mult pt nota mea si asta s-a vazut.(dar totusi nu sunt multumita de nota)
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
iStainedz
Anime character
Anime character
iStainedz


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 29
Yeni :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue69 / 10069 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

Warn :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

new mg : Teza unica-sondaj Gold_medal00
Cate puncte am acumulat : 1
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/01/2009

Teza unica-sondaj Empty
MesajSubiect: Re: Teza unica-sondaj   Teza unica-sondaj EmptyLun Ian 05, 2009 12:17 am

Pure_Love are dreptate, dar nu total, cunosc cazuri in care in unele scoli s-au dat rezultatele pe tabla (ma refer la mate). Cat despre faptul ca e materie dintr-un singur semestru tin sa te contrazic Yami, materia e din tot ce ai invtat, de exemplu: argumentarea apartenentei la gen, care s-a dat la teza la a 7a nu se face in primul semestru din clasa a 7a, ci mult mai devreme, iar la mate fractiile, ecuatiile si modulele nu se fac in sem I, clasa a 7a... (am vazut subiectele unei prietene de a 7a)
Cat despre teze am o parere foarte proasta, dezavantajeaza copii buni, cei care merg la olimpiade de romana/matematica, subiectele sunt banale pentru ei si fac greseli prostesti din neatentie, nu pentru ca nu ar sti.
Sus In jos
*Alita's Yume
admin
admin
*Alita's Yume


Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : intr-un vis indepartat
Joburi/Distractii : 2 and big friends
Stare de spirit : ambitie,sensibilitate
Yeni :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue342 / 100342 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

Warn :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

new mg : Teza unica-sondaj Anime_blueangel-1
Cate puncte am acumulat : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Teza unica-sondaj Empty
MesajSubiect: Re: Teza unica-sondaj   Teza unica-sondaj EmptyJoi Feb 12, 2009 3:22 pm


Mie chiar imi place ideea de teza, tot de pe un semestru ... dar unii oameni nu inteleg ca si lor le-a fost greu cu acele examene si vor sa suferim si noi ce au suferit ei, sau nu vor sa se bucure pentru noi!
Nu asta e ideea! Ideea este ca au dreptate: trebuie sa stii tot ca sa poti face ceva cu adevarat.
Insa ganditi-va umpic: cum ne-am simti noi daca ar scoate acuma, pe moment, tezele cu subiect unic? Dintr-o data s-ar da examenele acelea grele, si nimeni nu le-ar lua? Ce am face atunci? Nu ne-am revolta?

De ce nu ne putem bucura de acest prilej? Mad
Sus In jos
http://www.anime-tamashii.forumgratuit.ro/
bibi-kid
new member
new member
bibi-kid


Numarul mesajelor : 12
Localizare : pe strada
Stare de spirit : asa si asa
Yeni :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

Warn :
Teza unica-sondaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Teza unica-sondaj Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 13
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/12/2008

Teza unica-sondaj Empty
MesajSubiect: Re: Teza unica-sondaj   Teza unica-sondaj EmptyLun Mai 18, 2009 11:58 pm

Parerea mea e ca toate tezele nu numai cea unica sunt o porcarie...
Cred ca vor sa vada ce am invatat, daca am invatat in acel semestru...
Iar teza unica parerea mea e ca e si bine si prost pt k intr-a 8-a nu mai dai examen cum se dadea demult si se ia dupa medie si macar te straduiesti sa inveti atunci iar prost e ca 2 profi sau mai multi stau si te supravegheaza ... vorba lui Higure nici nu te lasa sa misti ochii ca te-a prins si primeste o lebada in dar sau chiar si mai putin...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Teza unica-sondaj Empty
MesajSubiect: Re: Teza unica-sondaj   Teza unica-sondaj Empty

Sus In jos
 
Teza unica-sondaj
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Tamashii :: Fun :: Dezbateri-
Mergi direct la: