Anime-Tamashii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Tamashii

Cei de aici sunt sufletul animeului!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 Which guy ? Huh ? Huh?

In jos 
+2
Higure
Wka-Chan
6 participan?i

Which guy ?
 Kuran Kaname
 Kiryuu Zero
 Takuma Ichijou
 Hanabusa Aydou
 Akatsuki Kain
 Senri Shiki
 Kawaii, every boy is kawaii
Vezi rezultatele
AutorMesaj
Wka-Chan
admin
admin
Wka-Chan


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 28
Localizare : Night Class
Stare de spirit : Kinda` feelin` good
Yeni :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue96 / 10096 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Warn :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Which guy ? Huh ? Huh? Empty
MesajSubiect: Which guy ? Huh ? Huh?   Which guy ? Huh ? Huh? EmptySam Sept 13, 2008 6:49 pm

which guy ? which class ? day ? night ? humans ? dogs*uh, my bad, they don`t have dogs* ? vampires ? purebloods ? nobless ? zero ? ichiru ? who ? why ?

cred ca deja va enervez, deci sa trecem la subiect: fac avatare si sig-uri *ce? nu suntem la GFX ? aoleu, se pare ca nu, stop,sati fratilor! numai aruncati cu rosii!*
asa, deci revenind la VK ce baiatva place? huh? huh? bine, mie imi plac vampirii cu `sange-albastru`( nu dragilor, nu anemici, purebloozi ) deci, automat I love Kaname-sempai.. KYAAA !

voua cine va place ?

iar pentru cei care nu au vazut iata niste poze, si postati si voi aici:

Which guy ? Huh ? Huh? 89be817241d610_full - zero-kun
Which guy ? Huh ? Huh? Vampireknight4yy41 -Kaname-sempai *ya said it wus little Sad( now it`s big Very Happy *he loves animals, geprgy will like it 4 sure Twisted Evil *
Which guy ? Huh ? Huh? Senri_Shiki - Shiki-sempai
Which guy ? Huh ? Huh? Untitled22 - Ichijou-sempai
Which guy ? Huh ? Huh? Aido1 - Aydou-sempai
Which guy ? Huh ? Huh? AkatsukiKain - Kain-sempai

edit: nu, nu ma deranjeaza, va dau informatii cu mare placere, just pm wka Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Wka-Chan in Dum Sept 14, 2008 1:39 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://anime-life.myfreeforum.ro/
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Warn :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

Which guy ? Huh ? Huh? Empty
MesajSubiect: Re: Which guy ? Huh ? Huh?   Which guy ? Huh ? Huh? EmptyDum Sept 14, 2008 12:04 am

Waw,mersi pt poze imensa cu Zero-kun,ma asteptam sa fie o poza mai mare in cazul lui Kaname-sempai Very Happy .Aniway,sa trecem la subiect,am sa incerc sa raspund la intrebarile puse de tine la inceputul topicului:Imi place Zero,este in Day class si este unul dintre gardienii scolii,este un vampir(din pacate Level Dsi dupa cum cerd eu ca va continua povestea,nu isi va revenii,dar cum se spune " speranta moare ultima" Razz).
Off: Sper sa posteze aici si ceilati useri,chiar daca nu au vazut anime-ul,ca pana la urma avem poze Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Yami-chan in Mar Sept 23, 2008 10:02 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
*Alita's Yume
admin
admin
*Alita's Yume


Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : intr-un vis indepartat
Joburi/Distractii : 2 and big friends
Stare de spirit : ambitie,sensibilitate
Yeni :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue342 / 100342 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Warn :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

new mg : Which guy ? Huh ? Huh? Anime_blueangel-1
Cate puncte am acumulat : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Which guy ? Huh ? Huh? Empty
MesajSubiect: Re: Which guy ? Huh ? Huh?   Which guy ? Huh ? Huh? EmptySam Sept 20, 2008 1:07 pm

Am votat si eu pe Kaname si Zero,insa l-as fi votat si pe Ikijou,daca as fi stiut unde e!.Huh!De unde ai pozele acestea,Wka-chan? Smile

Ei,ia-te uite, Wka, am spus ceea ce am votat pe Edit!


Ultima editare efectuata de catre Yume-chan in Vin Sept 26, 2008 7:28 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
http://www.anime-tamashii.forumgratuit.ro/
Wka-Chan
admin
admin
Wka-Chan


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 28
Localizare : Night Class
Stare de spirit : Kinda` feelin` good
Yeni :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue96 / 10096 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Warn :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Which guy ? Huh ? Huh? Empty
MesajSubiect: Re: Which guy ? Huh ? Huh?   Which guy ? Huh ? Huh? EmptyVin Sept 26, 2008 9:43 am

pozele le am de pe photobucket, insa ca sa nu facem spam amandoua, as vrea sa te rog sa ne spui ce ai votat si de ce .. Very Happy eu una sunt curioasaaaaa cine iti place.
Sus In jos
http://anime-life.myfreeforum.ro/
Lolita
new member
new member
Lolita


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 27
Localizare : I see blood everywhere
Yeni :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue21 / 10021 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Warn :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/10/2008

Which guy ? Huh ? Huh? Empty
MesajSubiect: Re: Which guy ? Huh ? Huh?   Which guy ? Huh ? Huh? EmptySam Oct 11, 2008 5:27 pm

poi lolicente ca Zero e atat de kawaii @.@ e dragut mi e
imi place cheers
Sus In jos
iStainedz
Anime character
Anime character
iStainedz


Numarul mesajelor : 25
Varsta : 29
Yeni :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue69 / 10069 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Warn :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

new mg : Which guy ? Huh ? Huh? Gold_medal00
Cate puncte am acumulat : 1
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/01/2009

Which guy ? Huh ? Huh? Empty
MesajSubiect: Re: Which guy ? Huh ? Huh?   Which guy ? Huh ? Huh? EmptyDum Ian 04, 2009 11:13 pm

Idol-sempai, i mean Aidou ^^". Imi place foarte mult personalitatea lui, e foarte amuzant si e un personaj original, plus ca are o voce foarte kawaii ^^.
Sus In jos
Yuuki
Anime character
Anime character
Yuuki


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 31
Yeni :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue39 / 10039 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Warn :
Which guy ? Huh ? Huh? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Which guy ? Huh ? Huh? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/01/2009

Which guy ? Huh ? Huh? Empty
MesajSubiect: Re: Which guy ? Huh ? Huh?   Which guy ? Huh ? Huh? EmptyJoi Ian 29, 2009 8:12 pm

Off-topic: Lolita ai putea face bine sa nu imi mai copiezi semnaturile sau macar sa scri jos de cine e facuta. Sper sa editezi semnatura si sa scri ca e a mea sau macar de unde ai luat-o.

On-topic:
Yeah ^^ my dear Zero ^.^

Zero:
ehh...are o personalitate foarte interesanta.Imi place la el in special felul de a fi faptul ca el este o persoana mai rece si mai distanta il face sa para foarte interesant. Am o atractie speciala pentru felul acesta de personaje ^^.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Which guy ? Huh ? Huh? Empty
MesajSubiect: Re: Which guy ? Huh ? Huh?   Which guy ? Huh ? Huh? Empty

Sus In jos
 
Which guy ? Huh ? Huh?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Tamashii :: Anime&Manga :: Anime :: Vampire knight-
Mergi direct la: