Anime-Tamashii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Tamashii

Cei de aici sunt sufletul animeului!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Right_bar_bleue

Warn :
Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Dec 16, 2008 6:23 am

Titlul spune totul.
Deci ce ati face daca va treziti langa userul de mai sus.
Cine se trezeste langa mine?
Sper sa va placa jocul,e destul de distractiv. :bv:
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
Pure_Love
Anime character
Anime character
Pure_Love


Numarul mesajelor : 20
Varsta : 29
Localizare : Pe undeva...pierduta...
Joburi/Distractii : Imi place sas citesc manga,sa ascult muzica,sa stau pe mess,sa vorbesc la telefon,sa rad :X
Stare de spirit : Happy..
Yeni :
Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Left_bar_bleue57 / 10057 / 100Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Right_bar_bleue

Warn :
Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/12/2008

Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Daca m-as trezi cu tine in casa   Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Dec 16, 2008 4:09 pm

Pai in primul rand...sper sa nu o lovesc(de obicei asta e primu lucru atunci cand ma trezesc si vad pe cineva langa mine Vai ce amuzant este!).Dupa care...ar urma inevitabilul
"Ce #%$&& cauti la mine in casa?! Politia! La usa cu tine" (asta dak e la mn in casa, dak nu, il arunc de pe un zgarie-nori Vai ce amuzant este! )
Ok...dupa ce m-as linistii...daca pot sa fac asta,as incerca sa discut cu ea in limita normalului si sa aflu ce tot cauta in camera mea.Dupa..presupun ca o voi plimba prin cartierul meu si sa vada toate locurile unde am copilarit...si de ce nu,sa vada persoanele care si acum ma detesta(de adaugat...babele).
Ar fi o zi...speciala Ce dragut!
Sus In jos
Wka-Chan
admin
admin
Wka-Chan


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 28
Localizare : Night Class
Stare de spirit : Kinda` feelin` good
Yeni :
Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Left_bar_bleue96 / 10096 / 100Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Right_bar_bleue

Warn :
Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? EmptyMar Dec 16, 2008 10:47 pm

Daca nu te-ai trezi pe jos, as fi destul de multumita, te-as lasa sa dormi, iar de gandit la ce am facut aseara nici nu e nevoie - kinky stuff. Not such a big deal.. As face o cafea ( sau ceai, depinde ce preferi ) , as astepta sa te trezesti savurandu-mi propria portie.
Ziua - plimbare, plimbare, plimbare, patinoar, plimbare sau patinoar. Ce preferi ?
Cand seara se lasa, va trebui sa ne hotaram daca mai raman / ramai, sau aici se incheie totul.
Sus In jos
http://anime-life.myfreeforum.ro/
*Alita's Yume
admin
admin
*Alita's Yume


Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : intr-un vis indepartat
Joburi/Distractii : 2 and big friends
Stare de spirit : ambitie,sensibilitate
Yeni :
Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Left_bar_bleue342 / 100342 / 100Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Right_bar_bleue

Warn :
Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Right_bar_bleue

new mg : Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Anime_blueangel-1
Cate puncte am acumulat : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? EmptyDum Feb 08, 2009 12:27 pm

WKA-CHAN!
Pai...as fi in vacanta de vara, m-as trezi pe plaja langa Wka-chan!
AS FI CEA MAI FERICITA!(si cred a acelasi lucru si Yami-chan)

off: Am cunoscut-o pe Wka-chan pe forum! Deci ... nu am vazut-o niciodata!
Razz
Sus In jos
http://www.anime-tamashii.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra?   Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra? Empty

Sus In jos
 
Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce ai face daca...
» Daca m-ai cunoaste...
» Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Tamashii :: Fun :: Forum Games-
Mergi direct la: