Anime-Tamashii
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Tamashii

Cei de aici sunt sufletul animeului!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum

 

 Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Higure
admin
admin
Higure


Numarul mesajelor : 218
Varsta : 29
Localizare : Day class
Joburi/Distractii : anime/manga/GFX
Stare de spirit : shoujo fan
Yeni :
Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Right_bar_bleue

Warn :
Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 7
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008

Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Empty
MesajSubiect: Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor?   Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? EmptyMier Sept 03, 2008 9:17 am

Pai,cred ca fara net,in primul rand nu ar mai fi existat acest forum,iar eu nu as mai cunuaste-o pe Wka-chan,iar cu Cris-chan as vorbi din an in Paste...Fara telefon mobil...nu as mai potea tine legatura cu niciun/nicio prieten/a ar fi oribil pale .Si cel mai rau dintre toate...fara televizor chiar ca nu as mai fi in viata(exagerez),chiar nu stiu ce as face eu toata ziua affraid
Sus In jos
https://anime-tamashii.forumgratuit.ro
*Alita's Yume
admin
admin
*Alita's Yume


Numarul mesajelor : 135
Varsta : 28
Localizare : intr-un vis indepartat
Joburi/Distractii : 2 and big friends
Stare de spirit : ambitie,sensibilitate
Yeni :
Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Left_bar_bleue342 / 100342 / 100Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Right_bar_bleue

Warn :
Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Right_bar_bleue

new mg : Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Anime_blueangel-1
Cate puncte am acumulat : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/08/2008

Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor?   Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? EmptyLun Sept 08, 2008 2:34 pm

Adevarat tot ceea ce spune.Si eu am cam aceeasi poveste.Daca u ar fi fost telefon si net,nu as mai fi putut tine legatura deloc cu Wka-chan(nu as fi cunoscut-o macar),iar Ady ar fi ramas o amintire plapanda,pe care as revedea-o din joi in pasti(fiindca nu as mai avea nici aparat de fotografiat pe telefon),mai ales acum cand am si cor si vin rar pe la tara!
Pe de alta parte,daca nu ar fi fost telefon eu nu as fi existat!Parintii s-au revazut pt a se casatorii,doar pt ca tata a sunat-o pe mama sa stie unde locuieste!

Iar despre televizor...ce sa mai zic?Vreau sa ma fac o cantareata de succes sa ma dea la televizor in toata lumea!
Sus In jos
http://www.anime-tamashii.forumgratuit.ro/
Bodycuy
Anime good
Anime good
Bodycuy


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : elev/parkour
Stare de spirit : Nu stiu ce-nseamna "am obosit"
Yeni :
Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Left_bar_bleue204 / 100204 / 100Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Right_bar_bleue

Warn :
Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 0
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/09/2008

Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Empty
MesajSubiect: ceas face fara astea?   Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? EmptyDum Sept 28, 2008 12:37 am

hmmm...good question

pai fara net nu as putea sami fac temele de scoala sa vb cu altii sa ma joc wowsi altele(deci mor)
fara televizor mas plictisi ingrozitor si as iesi afara sa ma arda soarele si ma plictisesc si de muzik uneori(deci mor again)
si fara mobil...sincer sa fiu nui prea mare chestie in felu asta as plati mai putin convb folosind fixu pt k idiotii de la orange imi iau 3,50 de lei pe minut c***mas pe ei(scz de cuvintele obscene cenzurate da recunoasteti k sunteti deacord cu mine) totusi fara mobil nas mai putea tine legatura cu altii nas mai putea suna la salvare in caz de urgenta(mi santamplat asta odata)...(deci mor for za 3rd time)

concluzie:im dead
Sus In jos
Silver.Chaos
new member
new member
Silver.Chaos


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 29
Localizare : Pe Venus
Joburi/Distractii : GFX
Stare de spirit : Indiferenta
Yeni :
Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Right_bar_bleue

Warn :
Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Right_bar_bleue

Cate puncte am acumulat : 4
Reputatie : 1
Data de inscriere : 29/01/2009

Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor?   Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? EmptySam Ian 31, 2009 8:26 pm

U.U well...eu daca am net(si calculator desigur) as trai fereicita toata viata...nu ma dau in vant dupa Tv, eu ma uit cateodata....din an in paste, cat despre telefon...saracu' sta si luni intregi cu bateria descarcata, urasc telefoanele =))
Sus In jos
http://www.e-shuushuu.net
Continut sponsorizat





Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor?   Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor? Empty

Sus In jos
 
Ce ati face fara internet,telefoane mobile si televizor?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce ai face daca...
» Ce ati face daca va-ti trezi langa userul de deasupra?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Tamashii :: Fun :: Cafenea-
Mergi direct la: